Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Dom Pomocy Społecznej w Foluszu - ,,Samotność, to taka straszna trwoga …”

,,Samotność, to taka straszna trwoga …”

W listopadowym wydaniu dwumiesięcznika La Salette - Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej ukazał się artykuł napisany przez pracowników naszego Domu.

Artykuł obrazuje szeroko rozumiane pojęcie samotności z punktu widzenia mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Foluszu, którzy niejednokrotnie doświadczyli takiej samotności. Stąd możemy dowiedzieć się czy i jak zmieniło się życie osób samotnych, których los sprawił, że przebywają teraz w placówce opiekuńczej.

Czy samotność była zawsze, czy może dopiero teraz są samotni? Może to już taki dożywotni ,,stan umysłu”?...czy będzie tak już zawsze?...A może właśnie dopiero tutaj, w Domu Pomocy znaleźli swoją bratnią duszę i nigdy już nie będą czuć się osamotnieni.

Odpowiedzi na te i inne pytania, a także o innych aspektach samotności można przeczytać w artykule czasopisma zatytułowanym ,,Samotność w Domu Pomocy Społecznej”

Autor: Wickowska Joanna