Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Dom Pomocy Społecznej w Foluszu - Rozstrzygnięcie XIII edycji Konkursu Fotograficznego „Fotografia reportażowa czarno-biała”

Rozstrzygnięcie XIII edycji Konkursu Fotograficznego „Fotografia reportażowa czarno-biała”

Za nami kolejna, XIII edycja Konkursu Fotograficznego „Fotografia reportażowa czarno-biała” organizowana przez Dzienny Ośrodek Wsparcia w Gorlicach.

27 października uczestniczyliśmy w spotkaniu rozstrzygającym XIII edycję Konkursu Fotograficznego. Do tegorocznej edycji zgłosiło się 31 uczestników z 17 placówek, składając do oceny łącznie 41 prac. Swoje fotografie konkursowe z naszego Domu zaprezentował Pan Janusz.
Werdyktem Komisji Konkursowej w składzie Barbara Sterzel – fotograf, Foto Venus, Wojciech Haberek – fotograf, instruktor plastyki i fotografii w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach, Tomasz Tajak – reżyser, scenograf, scenarzysta, instruktor kulturalno-wychowawczy w Gorlickim Centrum Kultury zgodnie z regulaminem i tematyką fotografii reportażowej, Pan Janusz znalazł się w gronie osób wyróżnionych z fotografią pt.” Z prędkością światła”.

Miłe, integracyjne chwile spędziliśmy oglądając część artystyczną przygotowaną przez uczestników z DOW w Gorlicach i filii w Bobowej i pysznym poczęstunku.

 

Autor: Jaskot Joanna